Blog DEFFNER Autotechnik

Jak ustawić kalibrację siłowników VOLVO XC60

Po montażu siłowników DEFFNER może się okazać, że klapa bagażnika nadal działa nieprawidłowo. Przyczyną jest brak kalibracji modułu sterującego po montażu siłowników. Zdarza się, że po montażu klapa nadal unosi się do połowy. Czasami samowolne opada po częściowym otwarciu. Przyczyną jest brak kalibracji.

Jak zadbać o siłowniki elektryczne tylnej klapy samochodu?

Siłowniki to podstawowe elementy w systemie elektronicznego zamykania tylnej klapy samochodu. Niesprawne teleskopy rozpoznać bardzo łatwo, ich nadmierne zużycie objawia się przede wszystkim niepoprawnym działaniem klapy elektrycznej – jej zbyt szybkim, nienaturalnym opadaniem, a w niektórych, skrajnych przypadkach wręcz jej niebezpiecznym, niekontrolowanym spadaniem.

Błąd P2015 klap kolektora? Radzimy w jaki sposób poradzić sobie z usterką!

Jeżeli posiadasz samochód VW, Audi, Seat, Skoda od 2008 r. wyposażony w jeden z wysokoprężnych motorów z rodziny 2.0 TDI Common Rail jest bardzo prawdopodobne, że kiedyś spotkasz się z błędem P2015 informującym o błędnej pracy klap kolektora ssącego.

Siłowniki klap elektrycznych DEFFNER - trwałość liczona w dziesiątkach tysięcy cykli

Dostawcą siłowników elektrycznych dla marki DEFFNER jest wyspecjalizowany zakład produkcyjny. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z normami systemów zarządzania jakością. Proces produkcyjny odbywa się w sposób absolutnie wzorowy, na każdym etapie produkcji przestrzegane są rygorystyczne normy.

Loading...