Bezpieczne płatności online

Płatności online umożliwiają błyskawiczne i bezpieczne uregulowanie należności za zakupy w naszym sklepie internetowym. Operator umożliwia wybór sposobu płatności: blik, przelew elektroniczny, przelew tradycyjny lub karta płatnicza. Płatności online odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa - wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation.

Przelew na konto bankowe

Za zamówione towary możesz także zapłacić przelewem bankowym, wpłacając należne pieniądze bezpośrednio na rachunek bankowy naszego sklepu internetowego.

Odbiorca: DEFFNER Autotechnik
Numer konta: 27 1050 1054 1000 0092 2721 6216 (ING Bank)

Płatność za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione produkty zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki. Jeśli zdecydujesz się na wybór przesyłki kurierskiej, zapłacisz za nią bezpośrednio kurierowi. W przypadku wyboru Paczkomatów InPost za towary zapłacisz kartą. Wszystkie maszyny wyposażone są w terminale płatności a sam proces jest bardzo prosty – po opłaceniu przesyłki, skrytka z towarem się otwiera i można go odebrać.

Loading...