• Brak w magazynie
  • LEWY / PRAWY

Siłownik klapy elektrycznej ALFA ROMEO Stelvio / 2017-2025 - DEFFNER E85

Generacja: I gen.
Strona montażu: LEWY / PRAWY
899,00 zł
Brutto
Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu ALFA ROMEO Stelvio I gen. / 2017-2025r. Kompletny zestaw amortyzatora klapy z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika o numerze OE 50560396 na fabrycznie nowy amortyzator pokrywy DEFFNER E85. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.
Brak w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Siłownik klapy elektrycznej do samochodu ALFA ROMEO Stelvio I gen. / 2017-2025r.

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu ALFA ROMEO Stelvio I gen..

Numery części oryginalnych / oryginałów OE: 50560396.

Problem z klapą elektryczną samochodu? Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik klapy elektrycznej DEFFNER E85 to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Prosty montaż, gwarancja dopasowania, najwyższa jakość produktu

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika. Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany „skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli. Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z rygorystycznymi normami systemów zarządzania jakością.

Szczegóły produktu

E85
brak w magazynie

Parametry

Marka
ALFA ROMEO
Model
Stelvio
Generacja
I gen.
Lata produkcji
2017-2025
Ilość (szt)
1
Strona montażu
LEWY / PRAWY
Numer OE
50560396
Numer zamiennika
50559346 / 50559271 / 50550258

Specyficzne kody

Kod EAN
5906269345119

Wyszukiwarka siłowników

1
2
3
Loading...