• LEWY / PRAWY
Siłownik klapy elektrycznej AUDI Q5 Sportback / od 2021 - DEFFNER E27
Siłownik klapy elektrycznej AUDI Q5 Sportback / od 2021 - DEFFNER E27
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Siłownik klapy elektrycznej AUDI Q5 Sportback / od 2021 - DEFFNER E27
Siłownik klapy elektrycznej AUDI Q5 Sportback / od 2021 - DEFFNER E27

Siłownik klapy elektrycznej AUDI Q5 Sportback / od 2021 - DEFFNER E27

Generacja: II gen.(FY)
Strona montażu: LEWY / PRAWY
950,00 zł
Brutto
Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu AUDI Q5 Sportback II gen.(FY) / od 2021r. Kompletny zestaw amortyzatora klapy z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika o numerze OE 80F827851A na fabrycznie nowy amortyzator pokrywy DEFFNER E27. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.

Siłownik klapy elektrycznej do samochodu AUDI Q5 Sportback II gen.(FY) / od 2021r.

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu AUDI Q5 Sportback II gen.(FY).

Numery części oryginalnych / oryginałów OE: 80F827851A.

Problem z klapą elektryczną samochodu? Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik klapy elektrycznej DEFFNER E27 to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Prosty montaż, gwarancja dopasowania, najwyższa jakość produktu

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika. Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany „skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli. Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z rygorystycznymi normami systemów zarządzania jakością.

Szczegóły produktu

E27
dostępny

Parametry

Marka
AUDI
Model
Q5 Sportback
Generacja
II gen.(FY)
Lata produkcji
od 2021
Ilość (szt)
1
Długosć (mm)
659
Skok roboczy (mm)
161
Strona montażu
LEWY / PRAWY
Numer OE
80F827851A
Numer zamiennika
80F827851

Specyficzne kody

Kod EAN
5905515334112
Polityka zwrotu wynosząca 14 dni

Polityka zwrotu

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji

Wyszukiwarka siłowników

1
2
3
Loading...