Siłownik klapy elektrycznej BMW 5 GT F07 od 2009 r.

899,00 

Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu BMW seria 5 GT F07 od 2009 roku. Kompletny zestaw amortyzatora klapy z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Po wymianie zużytego siłownika o numerze OE 51247200543 (siłownik lewy i prawy)  na fabrycznie nowy amortyzator pokrywy marki DEFFNER problemy związane ze zbyt szybkim opadaniem lub gwałtownym, niekontrolowanym spadaniem klapy powinny ustąpić. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika i zastąpieniu go fabrycznie nowym elementem. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.

Opis

Opis

Siłownik klapy elektrycznej do samochodu

BMW seria 5 GT  F07 od 2009 r.

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu BMW seria 5GT F07 limousine.

Numery części oryginalnych / oryginałów OE:

siłownik elektryczny lewy i prawy: 51247200543 ; 7200543

 

Problem z klapą elektryczną samochodu?

Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika.

Siłownik klapy elektrycznej marki DEFFNER to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika.

Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany “skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli.

Czy wiesz, że...

Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Najwyższa jakość produktu jest potwierdzona certyfikatem qualityaustria. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z normą IATF 16949:2016 systemu zarządzania jakością.

Cechy produktu

Dodatkowe informacje

Marka

DEFFNER

Długość

667 mm

Skok roboczy

165 mm

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Siłownik klapy elektrycznej BMW 5 GT F07 od 2009 r.”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *