Siłowniki klapy elektrycznej Skoda SuperB 3gen. lifback (limousine) od 2015 r. – komplet lewy+prawy

1 399,00 

Poprzednia najniższa cena: 1 399,00 .

Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu Skoda SuperB III gen.  liftback (limousine) od 2015 roku. Kompletny zestaw amortyzatorów klapy (lewa + prawa strona) z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Po wymianie zużytego siłownika o numerze OE 3V0827851, 3V0827851A, 3V0827851B (siłownik elektryczny lewy i prawy – brak rozróżnienia na strony) na fabrycznie nowe amortyzatory pokrywy marki DEFFNER problemy związane ze zbyt szybkim opadaniem lub gwałtownym, niekontrolowanym spadaniem klapy powinny ustąpić. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika i zastąpieniu go fabrycznie nowym elementem. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.

*podana cena zawiera już rabat za jednorazowy zakup kompletu 2 szt.

Opis

Opis

Siłowniki klapy elektrycznej do samochodu:

Skoda Superb III generacji limousine (liftback) od 2015 r.- Komplet lewa+prawa strona

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu Skoda SuperB 3gen. liftback od 2015 r..

 

Numery części oryginalnych / oryginałów OE:

3V0827851A, 3V0827851B, 3V0827851 (siłownik elektryczny lewy i prawy)

 

Problem z klapą elektryczną samochodu?

Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika.

Siłownik klapy elektrycznej marki DEFFNER to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika.

Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany „skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli.

Czy wiesz, że...

Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Najwyższa jakość produktu jest potwierdzona certyfikatem qualityaustria. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z normą IATF 16949:2016 systemu zarządzania jakością.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Marka

DEFFNER

Opinie (0)

Opinie

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów DEFFNER oraz zostały potwierdzone zakupem.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.