• Brak w magazynie
  • KOMPLET (LEWY + PRAWY)

Zestaw siłowników klapy elektrycznej MERCEDES GLE / od 2019 - DEFFNER T40

Generacja: II gen.(W167)
Strona montażu: KOMPLET (LEWY + PRAWY)
1 440,00 zł
Brutto
Zestaw siłowników stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu MERCEDES GLE II gen.(W167) / od 2019r. Kompletny zestaw amortyzatorów klapy z przewodami zakończonymi dedykowanymi wtyczkami elektrycznymi do instalacji elektrycznej pojazdu. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytych siłowników o numerach OE A1678901000 na fabrycznie nowy zestaw amortyzatorów pokrywy DEFFNER T40. Dedykowane wtyczki do instalacji samochodu przyspieszają proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.
Brak w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zestaw siłowników klapy elektrycznej do samochodu MERCEDES GLE II gen.(W167) / od 2019r.

Kompletny zestaw siłowników klapy elektrycznej z wtyczkami do instalacji elektrycznej samochodu MERCEDES GLE II gen.(W167).

Numery części oryginalnych / oryginałów OE: A1678901000.

Problem z klapą elektryczną samochodu? Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów są zużyte teleskopy tylnej pokrywy bagażnika. Zestaw siłowników klapy elektrycznej DEFFNER T40 to zamienniki 1:1 w zupełności zastępujące nadmiernie zużyte fabryczne teleskopy klapy, które są przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłowniki są zakończone dedykowanymi wtyczkami do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzatory klapy są automatycznie wykrywane jako integralne elementy mechanizmu.

Prosty montaż, gwarancja dopasowania, najwyższa jakość produktu

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika. Gwarancja dopasowania. Siłowniki pokrywy bagażnika to zamienniki 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrane „skoki sprężynowe”. Siłowniki są zakończone dedykowanymi wtyczkami elektrycznymi, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli. Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z rygorystycznymi normami systemów zarządzania jakością.

Szczegóły produktu

T40
brak w magazynie

Parametry

Marka
MERCEDES
Model
GLE
Generacja
II gen.(W167)
Lata produkcji
od 2019
Ilość (szt)
2
Długosć (mm)
690
Skok roboczy (mm)
215
Strona montażu
KOMPLET (LEWY + PRAWY)
Numer OE
A1678901000
Numer zamiennika
-

Specyficzne kody

Kod EAN
5906269345539

Wyszukiwarka siłowników

1
2
3
Loading...