Siłownik klapy elektrycznej BMW x4 F26 od 2014 r.

899,00 

Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu BMW x4 od 2014 roku. Kompletny zestaw amortyzatora klapy z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Po wymianie zużytego siłownika o numerze OE 7339431, 51247339431 (siłownik lewy) lub 7339432, 51247339432 (siłownik prawy) na fabrycznie nowy amortyzator pokrywy marki DEFFNER problemy związane ze zbyt szybkim opadaniem lub gwałtownym, niekontrolowanym spadaniem klapy powinny ustąpić. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika i zastąpieniu go fabrycznie nowym elementem. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.

Wyczyść
Opis

Opis

Siłownik klapy elektrycznej do samochodu

BMW x4 F26 od 2014 r.

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu BMW x4 F26.

Numery części oryginalnych / oryginałów OE:

7339431, 51247339431 (siłownik lewy)
7339432, 51247339432 (siłownik prawy)

 

Problem z klapą elektryczną samochodu?

Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika.

Siłownik klapy elektrycznej marki DEFFNER to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika.

Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany „skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli.

Czy wiesz, że...

Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Najwyższa jakość produktu jest potwierdzona certyfikatem qualityaustria. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z normą IATF 16949:2016 systemu zarządzania jakością.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Marka

DEFFNER

Długość

519 mm

Skok roboczy

138 mm

Opinie (0)

Opinie

Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów DEFFNER oraz zostały potwierdzone zakupem.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.