• LEWY / PRAWY
Siłownik klapy elektrycznej RANGE ROVER VELAR / od 2017 - DEFFNER D12
Siłownik klapy elektrycznej RANGE ROVER VELAR / od 2017 - DEFFNER D12
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Siłownik klapy elektrycznej RANGE ROVER VELAR / od 2017 - DEFFNER D12
Siłownik klapy elektrycznej RANGE ROVER VELAR / od 2017 - DEFFNER D12

Siłownik klapy elektrycznej RANGE ROVER VELAR / od 2017 - DEFFNER D12

Generacja: I gen.
Strona montażu: LEWY / PRAWY
909,00 zł
Brutto
Siłownik stanowi podstawowy element w elektrycznym zamykaniu klapy bagażnika samochodu RANGE ROVER VELAR I gen. / od 2017r. Kompletny zestaw amortyzatora klapy z przewodem zakończonym dedykowaną wtyczką elektryczną do instalacji elektrycznej pojazdu. Prosty montaż polega na wymianie w całości zużytego siłownika o numerze OE LR126176 na fabrycznie nowy amortyzator pokrywy DEFFNER D12. Dedykowana wtyczka do instalacji samochodu przyspiesza proces montażu, brak konieczności przycinania i lutowania przewodów.

Siłownik klapy elektrycznej do samochodu RANGE ROVER VELAR I gen. / od 2017r.

Kompletny zestaw siłownika klapy elektrycznej z wtyczką do instalacji elektrycznej samochodu RANGE ROVER VELAR I gen..

Numery części oryginalnych / oryginałów OE: LR126176.

Problem z klapą elektryczną samochodu? Tylna pokrywa bagażnika zbyt szybko, nienaturalnie opada?

W większości przypadków powodem problemów jest zużyty teleskop tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik klapy elektrycznej DEFFNER D12 to zamiennik 1:1 w zupełności zastępujący nadmiernie zużyty fabryczny teleskop klapy, który jest przyczyną nieprawidłowego działania tylnej klapy elektrycznej.

Naprawa jest całkowicie bezpieczna dla elektrycznego systemu zamykania tylnej pokrywy bagażnika. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką do instalacji samochodu. Nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia systemów elektronicznych pojazdu – amortyzator klapy jest automatycznie wykrywany jako integralny element mechanizmu.

Prosty montaż, gwarancja dopasowania, najwyższa jakość produktu

Montaż jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W trakcie montażu przydatne będą podstawowe narzędzia. Siłowniki klapy elektrycznej należy wymieniać parami. Nie powinno się wymieniać jedynie bardziej zużytego siłownika. Gwarancja dopasowania. Siłownik pokrywy bagażnika to zamiennik 1:1, co gwarantuje odpowiednio dobrany „skok sprężynowy”. Siłownik jest zakończony dedykowaną wtyczką elektryczną, nie ma więc konieczności przycinania czy lutowania przewodów.

Siłowniki DEFFNER są projektowane według najwyższych norm i standardów, z głównym naciskiem na jakość i niezawodność produktu. Każdy siłownik przechodzi liczne testy obciążeniowe a jego trwałość jest liczona w dziesiątkach tysięcy cykli. Siłowniki marki DEFFNER są 30-50% tańsze niż w ASO, przy zachowaniu porównywalnej jakości części. Produkcja siłowników odbywa się zgodnie z rygorystycznymi normami systemów zarządzania jakością.

Szczegóły produktu

D12
dostępny

Parametry

Marka
RANGE ROVER
Model
VELAR
Generacja
I gen.
Lata produkcji
od 2017
Ilość (szt)
1
Długosć (mm)
635
Skok roboczy (mm)
187
Strona montażu
LEWY / PRAWY
Numer OE
LR126176

Specyficzne kody

Kod EAN
5904302862746

Wyszukiwarka siłowników

1
2
3
Loading...